INFORMACE

NÁŠ PŘÍBĚH...

Jsme rodinná firma, která se specializuje na detektory kovů od počátku devadesátých let. Naše historie sahá až do roku 1993, kdy můj otec začal dovážet detektory kovů od společnosti Whites Electronics z Velké Británie. Díky jeho vizi jsme se stali jedním z prvních prodejců detektorů v České republice a během následujících dvou let jsme se stali výhradním dodavatelem pro Českou a Slovenskou republiku.

Sám jsem se poprvé zažil hledání s detektorem kovů v roce 1995 na pláži v Itálii. Ihned jsem se zamiloval do této fascinující činnosti a na podzim téhož roku jsem se účastnil svých prvních závodů v Tachově. Tam jsem byl poměrně úspěšný a několikrát vyhrál. Stejně tak naše pravá ruka Veronika, zajišťující expedici objednávek, která se stala v roce 2008 dvojnásobnou mistryní republiky v hledání na počet i hledání na čas.

V roce 2005 jsem dokončil školu a rozhodl se věnovat detektorům a hledání na plný úvazek. Převzal jsem distribuci detektorů Whites Electronics, což mi umožnilo naučit se provádět kvalitní servis detektorů a díky vlastním překladům návodů si nejen vypilovat angličtinu, ale také poznat detektory opravdu podrobně. Zároveň jsem nastoupil jako pyrotechnik u společnosti BORGATA s.r.o., se kterou čistíme od nevybuchlé munice stovky hektarů ročně. Celkově jsme již vyčistili přes 4000 hektarů (40 mil. ) od více než 20.000 kusů nevybuchlé munice.

Od té doby trávím zhruba 200 dní v roce s detektorem v ruce a věnuji se i pokročilejším metodám detekce, jako je plošná magnetometrie, půdní radary, rámové hloubkové detektory na principu pulsní indukce a různé druhy hledání pod vodní hladinou.

Posledních deset let jsem se také intenzivně věnoval rýžování zlata, což pro mě začalo jako zvědavost objednáním první rýžovací pánve. Po prvotních úspěšných pokusech jsme se rozhodli prozkoumat tuto oblast dále a postupně jsme si pořídili pokročilejší vybavení – rýžovací splav, ruční pumpu a detektor na přírodní zlato. Jak se říká, když Vás něco nadchne, přibývají nové výzvy a tak jsme postupně rozšířili naši výbavu i o highbanker a následně i dredge. I když jsme se této oblasti začali věnovat později než detektorům, věříme, že máme v této problematice velmi dobrý přehled.

Přestože jsme nově otevřený obchod s detektory a příslušenstvím, máme téměř 30 let zkušeností z terénu. Naše vášeň pro detektory kovů a hledání nás motivuje k tomu, abychom vám poskytovali profesionální služby a nejlepší produkty na trhu. Pokud nám dáte důvěru, ujistíme vás, že nebudete zklamáni.


ZÁKLADNÍ INFORMACE

Obchodní firma: AB IMPORT s.r.o.

Hlavní adresa: Faltysova 1497/10, Zbraslav, 156 00 Praha

Právní sídlo: Faltysova 1497/10, Zbraslav, 156 00 Praha

IČO: 28521005

DIČ: CZ28521005

Právní forma: společnost s ručeným omezením

Zápis v obchodním rejstříku: C 147655/MSPH Městský soud v Praze

Statutární zástupce: Jiří ChládekBANKOVNÍ SPOJENÍ

Fio banka: 66 88 66 88 22 / 2010


ZÁVAZNÉ PRÁVNÍ DOKUMENTY

PROČ SI VYBRAT NÁS?

PROFESIONÁLNÍ ZNALOSTI

Máme desítky let osobních zkušeností s detektory, hledáním zlata i profesionálním pyrotechnickým průzkumem.

ŠIROKÁ NABÍDKA PRODUKTŮ

Najdete u nás vše potřebné vybavení k hledání pokladů. Vydejte se na průzkum sami, nebo s dětmi. Bude to zábava.

DOPRAVA ZDARMA

Nakupte od nás nad 2000 Kč a dopravíme k vám zboží zdarma a nejrychlejší variantou dopravy.